اینورژن تراپی چیست؟

اینورژن تراپی چیست؟

جاذبه ای که ما را در اینجا در روی زمین نگه می دارد ، ستون فقرات شما را نیز فشرده می کند ، که به مرور زمان می تواند باعث ایجاد دردهای پشت ، ایجاد اختلال در گردش خون و تشدید مشکلات التهاب در بدن شود.

در بالای ثابت گرانش ، بسیاری از دردهای مزمن که در زندگی ما احساس می کنیم ناشی از حالت نادرست ، نشستن نادرست و بلند کردن اجسام سنگین است. این فعالیتهای متداول باعث می شود بدن شما به سمت راست تغییر ندهد و این منجر به بسیاری از دردهایی می شود که معمولاً توسط افراد بزرگسال احساس می شود.

برای برعکس کردن این امر ، شما در اصل باید موقعیت خود را معکوس کنید ، این به معنی وارونه کردن خودتان است. معکوس درمانی با انجام این کار به شما امکان می دهد در جایی قرار بگیرید که پاهای شما از بالای سر شما بلند باشد. وارونه کردن موقعیت شما ، تأثیر گرانش بر ستون فقرات و درد شما را برعکس می کند.

اینورژن تراپی
اینورژن تراپی

فواید و عوارض اینورژن تراپی

وارونه درمانی یا همان اینورژن تراپی یک روش غیر جراحی است که به منظور از بین بردن فشار گرانشی از ستون فقرات و ایجاد فضای بیشتر بین مهره های ستون فقراتطراحی شده است.
این روش یک نوع کشش ستون فقراتاست که فشردگی ستون فقرات را تسکین می‌دهد.
یک شکل یا ابزار معمول وارونه درمانی میز یا تخت اینورژن است.

اینورژن تراپی
اینورژن تراپی


با استفاده از این ابزار بدن فرد می تواند کاملا وارونه شود. میز با هر زاویه ای که شما انتخاب کنید، حرکت خواهد کرد. اما زاویه ایده به گونه ای است که سرتان به سمت زمین قرار گیرد و و بدن کاملا وارونه شود.
طبق گفته های دکتر Lali Sekhon, حتی در یک زاویه ۱۵ درجه، بدن شما یک کشش عضلانی ملایم، فواید افزایش خون و گردش لنف را احساس خواهد کرد.
معمولا افرادی که کمر درد دارند یا مبتلا به اسکولیوز،سیاتیک، دیسک کمر و… هستند، می توانند از این روش برای بهبود وضعیت بیماری شان استفاده کنند.

مطالعه کنید
کلینیک جراحی محدود و سرپایی در تهرانپارس

وارونگی درمانی روشی است که شما برای کشش ستون فقرات و تسکین دردهای کمر به صورت معکوس وار معلق هستید. این تئوری این است که با تغییر وزن بدن ، فشار از پشت کم می شود و در عین حال کشش ستون فقرات را نیز فراهم می کند.

به همین دلایل ، درمان معکوس ممکن است برای مبتلایان مفید باشد:

  • درد مزمن کمر
  • گردش ضعیف
  • سیاتیک
  • اسکولیوز
اینورژن تراپی
Inversion Therapy

در ادامه بخوانید تا در مورد فواید ، خطرات و روشهای درمانی معکوس استفاده کنید.

آیا تحقیقات از مزایای وارونگی درمانی پشتیبانی می کند؟
کسانی که از درمان معکوس پشتیبانی می کنند lujrnkn که این روش می تواند مشکلات کمر را برطرف کرده و از آن جلوگیری کند. آنها همچنین معتقدند که مزایای کششی و گردش خون می تواند به جلوگیری از مشکلات مربوط به سلامتی در آینده کمک کند.

در تئوری ، تمرینات معکوس باید به ستون فقرات کمک کند :

ایجاد مایع محافظ بیشتر در اطراف دیسک های نخاعی
از بین بردن ضایعات از ستون فقرات
کاهش التهاب
افزایش گردش خون از طریق عضلات اطراف

علائم کبد خراب

کک و مک و لک صورتجوش صورت و پشت کمر و روی بازوهاطعم دهان تلخ و بدمزه ست.یبوستغلیظ بودن خون در موقع حجامت وخون دادنورم معده و زخم معدهخواب الوده بودنبی‌حالی پذیرش مو

Continue reading

درمان ضخامت رحم و اندومتر در طب سنتی

درمان ضخامت رحم و اندومتر در طب سنتی

Continue reading

مطالعه کنید
کلینیک جراحی محدود و سرپایی در تهرانپارس

معجزه سیاه دانه

اگه تو خانه هاى شما گیاه سیاه دانه باشه بنیه بدنی تون طوری قوی میشود که لازم نیست دکتر برید!صد گرم سیاه دانه بکوبید و در یک شیشهِ سر بسته نگهداری کنید و هر صبح نیم قاشق چاى خوری آن را روی زبان بگذارید و با آب ولرم نوش جان کنید. ⇠ درمان کننده سردرد…

Continue reading