ماساژ کالیفرنیایی در خیابان پیروزی

ماساژ کالیفرنیایی

ابتدا کل بدن را چرب می کنید و سپس ضربه های آرامی را پشت سر هم بر آن وارد می کنید. مقدار بسیار کمی فشار در این نوع ماساژ وجود دارد.

فواید ماساژ کالیفرنیایی :

کل بدن به آرامش دست پیدا می کند و ذهن شما نیز در حالت مناسبی قرار می گیرد. همانطور که مشاهده کردید این ماساژ باعث می شود که حالت نرمی به تمام اعضای بدن شما دست بدهد.

✨دلیل نیاز شما به ماساژ :

اگر شما در محیطی زندگی می کنید که دائما تحت فشار قرار دارید ماساژ کالیفرنیایی بهترین راه برای تمدد اعصاب و بدست آوردن آرامش است. این ماساژ باعث می شود که باتری بدن شما مجددا شارژ شود و نگرانی هایتان را برای مدتی بدست فراموشی بسپارید

💥اسالِن

این نوع ماساژ ماهیچه ها را منبسط کرده و گردش خون را به وسیله مالش های طولانی مدت و ملایم تنظیم می نماید. با این کار هشیاری بدن شما بالا رفته و قدرت تفکر شما را به طرز شگفت انگیزی ارتقا می دهد.

ماساژ کالیفرنیایی
ماساژ کالیفرنیایی

✨فواید ماساژ :

علاوه بر اینکه آرامش عضلات و سیستم عصبی را برای شما به همراه دارد، غدد لنفاوی و رگ های خونی را هم وادار می کند که تکسین بیشتری دفع کنند و همچنین قابلیت ارتجاعی بافت ها را نیز افزایش می دهد.

✨دلیل نیاز به آن:

اگر شما در دنیای سرعت زندگی می کنید و نمی توانید برای بدن خود آنطور که باید و شاید اهمیت قائل شوید این تنها کاری است که می تواند جوانی و شادابی را تضمین کند

مرکز هالوتراپی یکتا در تهرانپارس

هالوتراپی یک روش درمانی جایگزین است که شامل تنفس هوای شور است. در این متد می توان شرایط تنفسی مانند آسم ، برونشیت مزمن و آلرژی را درمان کرد و همچنین علائم مرتبط با استعمال دخانیات ، مانند سرفه ، تنگی نفس و خس خس سینه را نیز کاهش می دهد در نهایت افسردگی و اضطراب را درمان کرد.

💥حس درمانی

مطالعه کنید
اثر ماساژ بر ریکاوری و خستگی عضلانی

نقاطی که در دست ها و پاها از خود نسبت به یک محرک بیرونی عکس العمل نشان می دهند، به تمام نقاط بدن می رسند و از این طریق از فشار وارد بر این قسمتها را کاهش می دهند. این ماساژ گردش خون، و عملکرد ذهن و بدن را بهبود می بخشد.

✨فواید:

از جمله مزایای این تمرین ارتقای هشیاری روحی و جسمی است. انگیزه، اعتماد به نفس و تمرکز شما افزایش پیدا می کند.

✨دلیل نیاز به آن:

یک تغییر جزئی در دست ها و پاهای شما می تواند سیستم کل بدن شما را دگرگون سازد پس هر طور که شده به دنبال این نوع ماساژ بروید. حکایات زیادی از گذشته بر جا مانده که دلیل خوبی برای حمایت از این ادعا می باشد.

مرکز ماساژ در تهرانپارس

ماساژ چیست ?

ماساژ دستکاری لایه‌های سطحی و عمیق عضلانی و بافت همبند با استفاده از تکنیک‌های مختلف، به منظور افزایش عملکرد، کمک در روند درمان، و ترویج…
بیشتر بخوانید
فواید ماساژ درمانی

فواید ماساژ درمانی

🍃درمان و تسکین دردهای مزمن عضلانی 🍃بهبود عملکرد قلب 🍃بهبود عملکرد دستگاه گوارش 🍃درمان و تسکین دردهای رماتیسم 🍃درمان و تسکین دردهای آرتروز 🍃 درمان…
بیشتر بخوانید

https://cutt.ly/JynyIGv