اتاق نمک در تهران (این سرویس غیر فعال است و امکان ارائه خدمات وجود ندارد)

تعریف هالوتراپی / نمک درمانی . هالوتراپی به درمان های مختلفی گفته می شود که از نمک استفاده می کنند و معمولاً به روش های خشک و مرطوب تقسیم می شوند.

هالوتراپی به درمانهای مختلفی گفته می شود که از نمک استفاده می کنند و معمولاً به روشهای خشک و مرطوب تقسیم می شوند. روش خشک در عصر مدرن ما معمولاً در یک “غار” نمکی ساخته شده توسط انسان و یا کاملاً عاری از رطوبت انجام می شود ، جایی که فرد میکرو ذرات خشک نمک ایجاد شده توسط یک هالوژناتور را استنشاق می کند (و در آن غوطه ور می شود). هالوتراپی از قرن دوازدهم در اروپای شرقی آغاز شد و شامل وقت گذرانی در غارهای نمکی طبیعی بود (غده درمانی).

مزایا هالوتراپی چیست؟

روش های مرطوب شامل استحمام در آب نمک معدنی ، بلعیدن آب نمک ، استفاده از آن برای آبیاری بینی و مخازن شناور پر شده از آب نمک است.

محققان اخیراً تلاش کرده اند تا مزایای بالقوه را مطالعه کنند ، و بیشتر مطالعات مشاهده ای است. اما طرفداران به مواردی اشاره می كنند كه برای بیماریهای تنفسی مانند آسم ، برونشیت مزمن و آلرژیها و بیماریهای پوستی از پسوریازیس تا آكنه مفید هستند.

 

هالوتراپی می تواند به سهولت شرایط تنفسی کمک کند . 

هالوتراپی می تواند آرامش بخش باشد. این می تواند به بهبود احساس آرامش فرد کمک کند.

 

FAQ

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.