نمک درمانی

اخیراً ، افرادی که از بیماری هایی مانند فیبروز کیستیک رنج می برند برای تکمیل درمان مداوم خود به سمت نمک درمانی روی آورده اند.

کلینیک نمک درمانی در تهران

کلینیک نمک درمانی در تهران

هالوتراپی :

نمک درمانی به طور فزاینده ای در سراسر کشور محبوب می شود. یک جلسه معمول نمک درمانی شامل نشستن راحت در یک اتاق نمکی مخصوص طراحی شده و نفس کشیدن در ذرات میکروسکوپی نمک است.آرامش بخش است.

خوب ، همچنین ثابت شده است که نه تنها برای پاکسازی سیستم تنفسی ، کاهش التهاب ، افزایش عملکرد ورزشی و باز کردن مجاری هوا ، بلکه همچنین برای رفع گرفتگی با نازک شدن مخاط بیش از حد – یک مزیت بزرگ برای کسانی که از بیماری های تنفسی رنج می برند .


اخیراً ، افرادی که از بیماری هایی مانند فیبروز کیستیک رنج می برند برای تکمیل درمان مداوم خود به سمت نمک درمانی روی آورده اند.

یک مطالعه 2007 که در مجله Pneumologia منتشر شد ، نشان داد که استنشاق کننده های نمک خشک که هر روز به مدت 30 دقیقه و پنج روز در هفته به مدت سه ماه استفاده می شود ، علائم قابل توجهی را در بیماران مبتلا به بیماری انسداد ریوی مزمن (COPD) بهبود می بخشد.


اثرات نمک درمانی :

ذرات نمک باعث از بین رفتن میکروارگانیسم ها در ریه ها می شوند یا اینکه نمک باعث کاهش التهاب و کاهش مخاط می شود.” “. نمک دارای خواص ضد التهابی است و این را در بیمارانی دیده ایم که آب نمک بینی را با یک محلول نمک تمیز شستشو می دهند , مزایای ضد التهابی وجود دارد. “


نمک درمانی در شرق تهران
نمک درمانی در شرق تهران

طبق نظر انجمن ریه آمریکا ، یک نظریه مشهور در مورد چرایی هالوتراپی این است که ذرات نمک ، هنگام استنشاق ، آب را به مجاری تنفسی و ریه ها می کشند و مخاط را نازک می کنند ، باعث می شود که سرفه برای بیماران مبتلا به بیماری هایی که باعث ایجاد آن می شوند ، مثمر ثمر و اثر بخشی بیشتری داشته باشد. خلط غلیظ ، مانند COPD یا فیبروز کیستیک.


کلینیک نمک درمانی :

مرکز طب سنتی و هالوتراپی یکتا ، مجهز به بهترین اتاق نمک کاملا استاندارد و فضایی آرامش بخش ، بهترین لحظه های ریلکسیشن را برای شما تدارک دیده است.


مجموعه هالو تراپی یکتا دارای بخش های طب سنتی ، حجامت ، ماساژ، اتاق نمک یاغارنمک ، اتاق نمک مخصوص ماساژ و یون تراپی کف پا آماده پذیرایی از میهمانان گرامی است .


با ما بهترزندگی کنید .

تماس با ما و رزرو :

77169765
موبایل : 09020710120

مرکز هالوتراپی ناجی طب یکتا

مرکز هالوتراپی ناجی طب یکتا

فرم مشاوره

در خصوص بیماری خود و راهکار های آن در طب سنتی با ما مشورت کنید

نشانی ما

تهران – خیابان پیروزی بعد از چهار راه پرستار – روبروی سوم نیرو هوایی – پلاک ۲۱۲ – واحد ۳